FG14X7R1H105KRT00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 7 195
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 500
W magazynie: 474
W magazynie: 588
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FG14X7R1H105KRT00
Numer produktu DigiKey
FG14X7R1H105KRT00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG14X7R1H105KRT00
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FG14X7R1H105KRT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,118" (4,50mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)