FG14X7R1H105KRT06
Numer produktu DigiKey
445-173135-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-173135-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FG14X7R1H105KRT06
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
FG14X7R1H105KRT06 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,118" (4,50mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)