FA26X7R2A105KNU00
Numer produktu DigiKey
445-181162-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA26X7R2A105KNU00
Opis
CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
FA26X7R2A105KNU00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)