CKG45KX7S2A475M290JJ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 1 018
Arkusz danych
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 113 015
Arkusz danych
Similar
Similar
W magazynie: 171
4.7 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7S SMD, odprowadzenie w kształcie litery J