CKG57KX7R2A475K335JJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CKG57KX7R2A475K335JJ |
Opis | CAP CER 4.7UF 100V X7R SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R SMD, odprowadzenie w kształcie litery J |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CKG57KX7R2A475K335JJ Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia SMD, odprowadzenie w kształcie litery J |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,236" x 0,197" (6,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,138" (3,50mm) |