CKG45KX7R2J104M290JJ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 974
Arkusz danych
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 521
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 2 237
0.1 µF ±20% 630V Kondensatory ceramiczne X7R SMD, odprowadzenie w kształcie litery J