CGA8N4X7R2J104K230KE | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CGA8N4X7R2J104K230KE |
Opis | CAP CER 0.1UF 630V X7R 1812 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.1 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CGA8N4X7R2J104K230KE Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Miękkie zakończenie |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1812 (4532 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,102" (2,60mm) |