CGJ3E2C0G1H472J080AA
Numer produktu DigiKey
445-8111-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8111-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-8111-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGJ3E2C0G1H472J080AA
Opis
CAP CER 4700PF 50V C0G 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGJ3E2C0G1H472J080AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)