AC0603JRNPO9BN472 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 6 617
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
4700 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AC0603JRNPO9BN472
Numer produktu DigiKey
13-AC0603JRNPO9BN472TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AC0603JRNPO9BN472
Opis
CERAMIC CAPACITOR C0G, NP0 0603
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)