CGJ2B2X7R1H102K050BA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 229
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 118 840
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 89 351
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 252
KEMET
Udoskonalony
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 380
Murata Electronics
1000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)