GCG155R71H102KA01D
Numer produktu DigiKey
490-GCG155R71H102KA01DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCG155R71H102KA01D
Opis
CAP CER
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCG155R71H102KA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)