CGJ2B2C0G1H331J050BA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 142 179
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Walsin Technology Corporation
330 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)