C0402T331J5RCLTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
330 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402T331J5RCLTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402T331J5RCLTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402T331J5RCLTU
Opis
CAP CER 330PF 50V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0402T331J5RCLTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
COTS
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)