CGA3E2C0G1H3R3C080AD
Numer produktu DigiKey
445-9781-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-9781-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CGA3E2C0G1H3R3C080AD
Opis
CAP CER 3.3PF 50V 0603 EPOXY
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA3E2C0G1H3R3C080AD Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Montaż przy użyciu żywicy epoksydowej
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)