0603J0503P30CFT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3.3 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603J0503P30CFT
Numer produktu DigiKey
0603J0503P30CFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603J0503P30CFT
Opis
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0603J0503P30CFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)