C3225X7R2A684K160AA
Numer produktu DigiKey
445-4495-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-4495-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-4495-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3225X7R2A684K160AA
Opis
CAP CER 0.68UF 100V X7R 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.68 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3225X7R2A684K160AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)