GRM32CR72A684KA01L
Numer produktu DigiKey
490-1854-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-1854-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-1854-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM32CR72A684KA01L
Opis
CAP CER 0.68UF 100V X7R 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.68 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM32CR72A684KA01L Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Ostatnio kupiono
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)