C3225X5R1C685K200AA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 1 241
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 845
Arkusz danych
W magazynie: 739
Similar
W magazynie: 1 383
Similar
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
6.8 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)