C3225X5R1H685K250AB
Numer produktu DigiKey
445-14906-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14906-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14906-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3225X5R1H685K250AB
Opis
CAP CER 6.8UF 50V X5R 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3225X5R1H685K250AB Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)