C3225C0G2J822K125AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 3 007
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 1 865
Arkusz danych
Similar
Knowles Syfer
Similar
Knowles Syfer
KEMET
8200 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)