C1210C822JBRACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C822JBRACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C822JBRACTU
Opis
CAP CER 8200PF 630V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8200 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210C822JBRACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,061" (1,55mm)