C3225C0G2J472K160AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 1 621
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 2 122
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
Similar
Knowles Syfer
Similar
Knowles Syfer
4700 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)