C1210C472GBGACTU | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C1210C472GBGACTU |
Opis | CAP CER 4700PF 630V C0G/NP0 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4700 pF ±2% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1210C472GBGACTU Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL, wysokie napięcie |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±2% | Grubość (maks.) 0,087" (2,20mm) |