C3216X7S3A102K085AE
Numer produktu DigiKey
445-14818-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14818-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14818-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X7S3A102K085AE
Opis
CAP CER 1000PF 1KV X7S 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7S 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X7S3A102K085AE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)