1206Y1K00102JXT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
1000 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206Y1K00102JXT
Numer produktu DigiKey
1608-1206Y1K00102JXTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1206Y1K00102JXTCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1206Y1K00102JXTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1206Y1K00102JXT
Opis
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206Y1K00102JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)