C3216X5R2J103M115AA
Numer produktu DigiKey
445-14728-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14728-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14728-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X5R2J103M115AA
Opis
CAP CER 10000PF 630V X5R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±20% 630V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X5R2J103M115AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)