C3216X7R2J103K115AM
Numer produktu DigiKey
445-6086-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-6086-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-6086-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X7R2J103K115AM
Opis
CAP CER 10000PF 630V X7R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X7R2J103K115AM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Tryb otwarty
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)