C3216X5R1A335K/1.15 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 4 049
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 2 924
Arkusz danych
Similar
Similar
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
3.3 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C3216X5R1A335K/1.15
Numer produktu DigiKey
445-4055-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C3216X5R1A335K/1.15
Opis
CAP CER 3.3UF 10V X5R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C3216X5R1A335K/1.15 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)