1206ZD335KAT2A
Numer produktu DigiKey
478-1206ZD335KAT2ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-1206ZD335KAT2ACT-ND - Taśma cięta (CT)
478-1206ZD335KAT2ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1206ZD335KAT2A
Opis
CAP CER 3.3UF 10V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1206ZD335KAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,070" (1,78mm)