C3216X5R1A225M/0.85 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 10 762
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 1 031
Arkusz danych
W magazynie: 6
Similar
Similar
W magazynie: 10
2.2 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C3216X5R1A225M/0.85
Numer produktu DigiKey
445-7712-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C3216X5R1A225M/0.85
Opis
CAP CER 2.2UF 10V X5R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C3216X5R1A225M/0.85 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)