C3216X7R1H225M160AB
Numer produktu DigiKey
445-7698-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-7698-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-7698-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216X7R1H225M160AB
Opis
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216X7R1H225M160AB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)