C2012X8R2A333K125AB
Numer produktu DigiKey
445-14593-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14593-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14593-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2012X8R2A333K125AB
Opis
CAP CER 0.033UF 100V X8R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C2012X8R2A333K125AB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Wysoka temperatura
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)