KAM21AL82A333KU
Numer produktu DigiKey
478-KAM21AL82A333KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAM21AL82A333KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAM21AL82A333KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KAM21AL82A333KU
Opis
CAP CER 0.033UF 100V X8L 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X8L 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KAM21AL82A333KU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Zastosowania
Pojemność
Typ mocowania
Tolerancja
±10%
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Współczynnik temperaturowy
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)