C2012X7R2A333K125AA
Numer produktu DigiKey
445-4437-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-4437-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-4437-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2012X7R2A333K125AA
Opis
CAP CER 0.033UF 100V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C2012X7R2A333K125AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)