C2012CH2W222J085AA
Numer produktu DigiKey
445-15381-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-15381-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C2012CH2W222J085AA
Opis
CAP CER 2200PF 450V CH 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 450V Kondensatory ceramiczne CH 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2012CH2W222J085AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)