0805J6300222JXT
Numer produktu DigiKey
0805J6300222JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J6300222JXT
Opis
CAP CER 2200PF 630V X7R 0805
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805J6300222JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)