C1608X7R2A472M080AA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C1608X7R2A472M080AA |
Opis | CAP CER 4700PF 100V X7R 0603 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4700 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1608X7R2A472M080AA Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Nie do nowych projektów | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Grubość (maks.) 0,035" (0,90mm) |