KGM15AR72A472MM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 8 396
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
KEMET
TDK
Murata Electronics
Taiyo Yuden
4700 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM15AR72A472MM
Numer produktu DigiKey
478-KGM15AR72A472MMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM15AR72A472MM
Opis
CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM15AR72A472MM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)