C1608X7R2A472M080AA
Numer produktu DigiKey
445-1303-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-1303-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-1303-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1608X7R2A472M080AA
Opis
CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1608X7R2A472M080AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)