C1608JB1H224M080AB
Numer produktu DigiKey
445-C1608JB1H224M080ABTR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-C1608JB1H224M080ABCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C1608JB1H224M080AB
Opis
CAP CER 0.22UF 50V JB 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne JB 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1608JB1H224M080AB Modele
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)