C1608X5R1H224M080AB
Numer produktu DigiKey
445-7461-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-7461-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-7461-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1608X5R1H224M080AB
Opis
CAP CER 0.22UF 50V X5R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1608X5R1H224M080AB Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)