C1608C0G1H180J080AA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 940
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 1 275
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 7 129
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
18 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.