06035A180JAT2A
Numer produktu DigiKey
478-KGM15ACG1H180JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15ACG1H180JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15ACG1H180JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
06035A180JAT2A
Opis
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
06035A180JAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)