C1005X7S2A152K050BB
Numer produktu DigiKey
445-6020-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-6020-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-6020-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1005X7S2A152K050BB
Opis
CAP CER 1500PF 100V X7S 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1500 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1005X7S2A152K050BB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)