GRM155R72A152KA01D
Numer produktu DigiKey
490-GRM155R72A152KA01DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GRM155R72A152KA01DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GRM155R72A152KA01DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM155R72A152KA01D
Opis
CAP CER 1500PF 100V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1500 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM155R72A152KA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)