C1005X5R1E225M050BC
Numer produktu DigiKey
445-9109-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-9109-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-9109-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1005X5R1E225M050BC
Opis
CAP CER 2.2UF 25V X5R 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1005X5R1E225M050BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)