C1005X5R1V225K050BC
Numer produktu DigiKey
445-9028-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-9028-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-9028-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1005X5R1V225K050BC
Opis
CAP CER 2.2UF 35V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 35V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1005X5R1V225K050BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,026" (0,65mm)