C1005X5R1A225M050BC
Numer produktu DigiKey
445-7393-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-7393-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-7393-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1005X5R1A225M050BC
Opis
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1005X5R1A225M050BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)