B74121U0033M060
Numer produktu DigiKey
495-B74121U0033M060TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B74121U0033M060CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B74121U0033M060DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B74121U0033M060
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 5.2VC 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5,2V (typ.) Zacisk 7A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 0201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B74121U0033M060 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7A (8/20µs)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
DVI, HDMI, USB
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
0,65pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Napięcie - przebicia (min.)
5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
5,2V (typ.)