BLM15PX471SN1D
Numer produktu DigiKey
490-10662-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-10662-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-10662-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM15PX471SN1D
Opis
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Szczegółowy opis
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 1A 200mOhm
Modele EDA/CAD
BLM15PX471SN1D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
200mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
470 Ohms @ 100 MHz